Kurumsal

Vizyon

Gelişime ve değişime açıklığımızı ön planda tutarak, uzmanlık anlayışı içerisinde çalışmayı ilke edinen EMİRHANLAR İNŞAAT MEKANİK olarak üstlendiğimiz işleri doğru, eksiksiz ve taahhüt süresi çerçevesinde güvenilir hizmet sunmaktayız. Müşterilerimizin memnuniyeti, tüm hizmetlerimizde kalitenin sürekliliği ve iş güvenliği temel prensiplerimizin arasındadır.

Misyon

İşverenin memnuniyetinin ön planda tutulması adına, taahhüt sektörü ve yatırımcılara, uzman personellerimizle hizmet etmek, dünyadaki sektörel yenilik ve gelişmeleri takip etmek, ülkemizde bu yenilik ve gelişmelere uygunluk sağlayarak ulusal taahhüt sektörünün gelişmesine katkıda bulunmak hedeflerimizin içerisinde önceliğimizdir.

Kurumsal

EMİRHANLAR İNŞAAT LTD ŞTİ. 1999 yılında Emirhan Ticaret olarak kurulan firmamız, faliyetlerini uzman personel ile 2007 yılına kadar sürdürdükten sonra EMİRHANLAR İNŞAAT LTD ŞTİ. daha güvenli ve daha uzman personel ile yoluna devam etmektedir. Zaman içerisinde yaptığı büyük ve güvenli projeler referansı olmuş ardından yoğun talep üzerine 2012 yılında BURSA şubesi'nin açılışı gerçekleşmiştir.

Isıtma ,soğutma,Doğalgaz malzemeleri satışı ve taahüt hizmetleri alanında birçok büyük projeye imzamızı atmış olmaktan gurur duymaktayız. Siz değerli müşterilerimizin güven ve memnuniyeti ile bulunduğumuz konumda kalmayıp hızla büyümeye devam edip daha nice projelerle yanınızda olmayı kendimize en büyük hedef saymaktayız.